Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

10000 Yıl Sonra Nimasyon Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.792 views

10000 Yıl Sonra Nimasyon Filmi İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2015 Çin yapımı olan 10000 Yıl Sonra adlı animasyon eseri beğeninize sunmaktayız. Yönetmenliğini Li Yi’nin üstlenmiş olduğu Yi Wan Nian Yi Hou, ilkel yöntem ve kabile anlayışı yaşam şeklini kabul etmeyen, küçük kız çocuğu Wu ile arkadaşlarının maceraları konu ediniyor. Fantastik ve animasyon türünde olan 10000 Years Later’ın IMDb puanı 5,9’dur. Yi Wan Nian Yi Hou adlı eserin süresi 1 saat 36 dakikadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle