Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

101 Sevgili – Sex And Dead 101 Full HD

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.613 views

101 Sevgili – Sex And Dead 101 Full HD

2007 ABD yapımı olan 101 Sevgili izle adlı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Amerikalı sinemacı Daniel Waters üstlenmiştir. Komedi, dram ve romantik türünde olan Sex And Dead 101, Fiona ile evlenmek üzere olan kadın düşkünü Roderick’e o güne kadar birlikte olduğu 101 kadının adını içeren e-posta atılır ve bu durumun ardından sonraki gelişmeler konu edilir. Bütçesi 5 milyon dolar olan Sex And Dead adlı filmin yapımcılık görevini Cary Brokaw, Lizzie Friedman ve Greg Little üstlnmiştir. Müziklerini Rolfe Kent’in bestelemiş olduğu bu eğlenceli eserin IMDb puanı ise 6,1’dir. 1 saat 57 dakika süresi olan 101 Sevgili’de şu isimler Robert Wisdom (Alpha), Simon Baker (Roderick Blank), Winona Ryder (Death Nell / Gillian De Raisx), Julie Bowen (Fiona Wormwood), Tanc Sade (Beta), Patton Oswalt (Fred) ve Mindy Cohn (Trixie) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle