Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

20th Century Women – 20’inci Yüzyıl Kadınları 2016 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

781 views

20th Century Women – 20’inci Yüzyıl Kadınları 2016 İzle

Başrolerinde Elle Fanning ve Annette Bening’in oynamış olduğu 20th Century Women izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Başparmak” ve “Beginners” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Mike Mills olmuştur. 2016 ABD yapımı komedi ve dram türündeki 20’inci Yüzyıl Kadınları adlı film, 70’li yılların Santa Barbara’sında, zorlu yaşam koşullarıyla boğuşan üç farklı kadının, hayat hikayesini ele almaktadır.

Yapımcılığını Anne Carey, Megan Ellison ve Youree Henley üçlüsünün üstlenmiş olduğu 20th Century Women adlı filmin, müziklerini ise Roger Neill ele alıp icra etmiştir. Başarılı yönetmen Mike Mills’ın oyuncu seçimleri şu isimler Elle Fanning (Julie), Annette Bening (Dorethea Fields), Greta Gerwig (Abbie), Alia Shawkat, Billy Crudup, Laura Wiggins, John Billingsley (Doctor), Waleed Zuaiter (Charlie) ve Matty Cardarople (Bertender) öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | the edge of seventeen izle film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle