Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

30 Gün Gece – 30 Days Of Night İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

893 views

30 Gün Gece – 30 Days Of Night İzle
720p

2007 ABD ve Yeni Zellanda ortak yapımı olan 30 Gün Gece full hd izle adlı filmin yönetmenliğini “Hard Candy” ve “Alacakaranlık efsanesi-Tutulma” filmlerinden tanıdığımız İngiliz sinemacı David Slade üstlenmiştir. Senaryosu Steve Niles, Stuart Beattie ve Brian Nelson tarafından kaleme alınan 30 Days Of Night’ın konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Amerika’nın kuzeyinde yer alan Alaska Barrow kasabasında her kış bir ay boyunca gece olarak yaşanır. Bu süreç boyunca ortaya çok tuhaf görünümlü bir grup insan çıkar ve çok sayıda insan bu yaratıklar tarafından zarar görür. Zamanla bu kasabada ölümler artmaya başlar ve buradaki halk önlemini almya başlayacaktır.

Bütçesi 32 milyon dolar olan 30 Days Of Night, gişede 102 milyon dolar (DVD satışları dahil) hasilat elde edip, Sam Raimi, Ted Adams ve Rob Tabert’in yüzünü güldürmüştür. Korku ve gerilim türünde olan bu yapımın müziklerini ise Brian Reitzell bestelemiştir. 1 saat 53 dakika süresi olan 30 Gün Gece adlı filmin IMDb puanı ise 6,6’dır. Başarılı yönetmen David Slade’in oyuncu tercihleri şu isimler Josh Hartnett (Eben Oleson), Melissa George (Stella Oleson), Danny Huston (Marlow), Ben Foster (The Stranger), Mark Boone Junior (Beau Brower) ve Mark Rendall (Jake Oleson) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle