Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi – 300: Rise Of An Empire İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

601 views

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi – 300: Rise Of An Empire İzle
720p

Başrollerini Sullivan Stapleton ve Eva Green’in paylaşmış olduğu 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe dublaj izle adlı filmin, yönetmenliğini İsrail asıllı Amerikalı sinemacı Noam Murro üstlenmiştir. Senaryosu Zack Snyder ve Kurt Johnstad ikilisi tarafından kaleme alınan 300: Rise Of An Empire, Frank Miller’ın ‘Xerxes’ adlı grafik eserinden uyarlanmıştır. 1 saat 42 dakika süresi olan aksiyon, dram, fantastik ve savaş türündeki 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi adlı film, Persler ile Atinalılar’ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşı’nın öncesini ve sonrasındaki gelişen olayları ele almakta, ayrıca 300 Spartalı filminin devamı niteliğindedir.

2014 ABD yapımı olan 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi adlı filmin, yapımcılık görevini Mark Canton, Bernie Goldmann, Gianni Nunnari, Deborah Snyder, Zack Snyder ve Thomas Tull üstlenmiş, müziklerini ise Junkie XL ele almıştır. Bütçesi 110 milyon dolar olan 300: Rise Of An Empire adlı film, gişede ise yaklaşık 133 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 6,2 olan 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Sullivan Stapleton (Themistokles), Eva Green (Artemisia), Lena Headey (Queen Gorgo), Hans Matheson (Aeskylos), Callan Mulvey (Scyllias), David Wenham (Dilios) ve Rodrigo Santoro (Calisto) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle