Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

478 Türkçe Dublaj HD İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

792 views

478 Türkçe Dublaj HD İzle

2016 ABD yapımı olan 478 izle adlı filmin, yönetmenliğini “Love Is The Drug”, “Blitz” ve “Nightingale” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Elliott Lester üstlenmiştir. Senaryosu Javier Gullon tarafından kaleme alınan 478, 2002 Temmuz’unda, İsviçre hava trafik kontrolü memurunun vermiş olduğu yanlış koordinatlardan ötürü eşini ve iki çocuğunu uçak kazasında yitiren Vitali ‘Viktor’ Kaloyev adlı politikacının, gerçek yaşam hikayesini ele almaktadır.

Bütçesi 10.5 milyon dolar olan 478 adlı filmin, yapımcılık görevini Peter Dealbert, Randall Emmett, Scott Franklin, George Furla ve Eric Watson üstlenmişitr. Dram ve gerilim türündeki 478 adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Arnold Schwarzenegger (Viktor), Maggie Grace (Christina), Kevin Zegers (John Gullick), Scott McNairy (Paul Bonanos), Hannah Ware (Tessa), Gleen Morshower (Matt) ve Mariana Klaveno (Eve Sanders) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri