Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

5 to 7 Filmi Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

4.376 views

5 to 7 Filmi Full HD İzle

Galasını 2014 Tribeca Film Festivali’nde yapan 5 to 7 izle adlı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini “Win A Date With Tad Hamilton”, “Then She Found Me” ve “My Sassy Girl” filmlerinin senaryo yazımını gerçekleştiren Victor Levin üstlenmiştir. Amerika’lı sinemacı Victor Levin’in ilk uzun metrajlı sinema filmi olan 5 to 7, bir Fransız diplamatın güzel karısıyla 5 ile 7 saatleri arası aşk yaşamaya başlayan New York’lu bir yazarın yaşadığı, ilk başta sorunsuz gözüken ama daha sonra çarpıcı sonuçlar doğuran ilişki durumu konu edinip, bizleri bu tür ilişkilerden uzak durmamızı tembih ediyor. Neyse bu iki aşığı kendi hallerine bırakıp, şimdi de bu eserin kalan kısımlarına değinelim.

2014 ABD yapımı olan 5 to 7 adlı eserin, yapımcılık görevini Bonnie Curtis, Sam Englebardt, William D. Johnson, Julie Lynn ve Peter Pastorelli beşlisi üstlenmiştir. Komedi, dram ve romantik türünde olan bu eğlenceli eserin hoş müziklerini ise Danny Bensi ve Saunder Jurriaans ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb puanı 6,8 olan bu yapımın süresi 1 saat 35 dakikadır. Yönetmen Victor Levin’in oyuncu tercihleri şu isimler, Olivia Thirlby (Jane), Anton Yelchin (Brian), Berenice Marlohe (Arielle), Glenn Close (Arlene), Eric Stoltz (Galassi), Frank Langella (Sam) ve Jocelyn DeBoer (Brian’s wife) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler diler ve güzel yorumlarınızı bekleriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle