Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

55 Steps 2017 Full HD Türkçe Dublajlı Film İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

339 views

55 Steps 2017 Full HD Türkçe Dublajlı Film İzle

2017 ABD yapımı olan 55 Steps izle adlı filmin, yönetmenliğini “Balayı”, “Zappa”, “Buster Verden”, “Tro, “Hab Og Kærlighed”, “Fatih Pelle”, “Den Goda Viljan”, “The House Of The Spirits”, “Jeruselam”, “Smilla ve Karlar”, “Sefiller”, “En Sang För Martin”, “Return To Sender”, “Özgürlüğün Rengi”, “Marie Kroyer”, “Night Train To Lisbon” ve “Stille Hjerte” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Daninarkalı usta sinemacı Bille August üstlenmiştir. Senaryosu Mark Rosin tarafından kaleme alınan 55 Steps, 1989 yılında, San Francisco’da yer alan bir akıl hastanesinde dönem dönem tedavi gören şizofren bir hasta ile onun avukatlığını üstlenen genç bir kadının, gerçek hikayesini ele almaktadır.

Dram türündeki 55 Steps adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Helena Bonham Carter (Eleanor Riese), Hilary Swank (Colette), Jeffrey Tambor (Mort Cohen), Jonathan Kerrigan (Dr. Bardy), Tim Piester (Robbie), Richard Laing (Ben Clandon), Richard Riddell (Arno), Priscilla Wittman (Serious nurse) ve Tim Ahern (Radio Host) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle