Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

99 Women – Der HeiBe Tod – 99 Kadın İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.667 views

99 Women – Der HeiBe Tod – 99 Kadın İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 1969 İspanya, İtalya, Liechtenstein, Almanya ve İngiltere ortak yapımı olan 99 Women izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Dram ve suç türündeki Der HeiBe Tod adlı eserin, yönetmen koltuğuna “Bahia Blanca”, “Una de Chinos”, “La Bahia Esmeralda”, “Jungle Of Fear” ve “Vampire Blues” filmlerinden tanığımız dünyaca ünlü İspanyol sinemacı Jesus Franco oturmuştur. Senaryosu Milo G. Cuccia, Carlo Fadda, Jesus Franco ve Javier Peres Grober dörtlüsü tarafından kaleme alınan Der HeiBe Tod, Panama kıyılarında, kadın mahkumların hapis tutulduğu bir adada dönen entrikaları konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Luis Laso ve Harry Alan Towers ikilisinin üstlenmiş olduğu 99 Kadın adlı filmin, gerilim dolu müziklerini ise Manuel Merino ele alıp bestelemiştir. 1 saat 23 dakika süresi olan dram ve suç türündeki 99 Women adlı eserin IMDb puanı ise 4,8’dir. Başarılı yönetmen Jesus Franco’nun oyuncu tercihleri şu isimler Maria Schell (Leonie Caroll), Herbert Lom (Governor Santos), Mercedes McCambridge (Thelma Diaz), Luciana Paluzzi (Natalie Mendoza), Maria Rohm (Marie), Rosalba Neri (Zoie) ve Elisa Montes (Helga) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri