Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

A Girl At My Door İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

807 views

A Girl At My Door İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, dünya prömiyerini 2014 Cannes Film Festivali’nde yapıp, bu etkinlikte 3 farklı dalda aday gösterilmiş olan A Girl At My Door izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2014 Güney Kore yapımı olan Dohee-ya adlı eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini Jully Jung üstlenmiştir. Güney Koreli sinemacı July Jung’un ilk uzun metrajlı filmi olan Dohee-ya, birçok festivale katılıp toplamda 2 değerli ödül elde etmiştir. Dram türünde olan A Girl At My Door, hayatı yaşıtlarınınkinden çok daha zor bir konumda olan 14 yaşındaki Do-Hee adlı genç kızın, maruz kaldığı aile içi şiddetten kurtuluş hikayesi konu edinip, bizleri varolan acı gerçeklerle birkez daha yüşleştirip suratımıza sağlam bir şekilde tokat atıyor. Neyse konuyu daha fazla germeden, şimdi de bu yapımın diğer kısımlarına değinelim.

Bütçesi 300 bin dolar olan Dohee-ya, gişede yaklaşık 600 bin dolar hasilat elde edip, yapımcıları olan Chan-dong Lee ve Jun-dong Lee’yi epey mutlu etmiştir. Müziklerini Yeong-gyu Jang’ın ele almış olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 7,0’dır. 1 saat 59 dakika süresi olan A Girl At My Door adlı filmde, şu isimler Doona Bae (Young-Nam), Sae-ron Kim (Do-Hee), Sae-Byeok Song (Yong-Ha), Hie-jin Jang (Eun-Jung), Min-Jae Kim (Joon-ho) ve Seong-kun Mun (Nam Kyeong-dae) rol almıştır.

Bu harika eseri izlemenizi tavsiye edip, herkese iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle