Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Abbas’ın Melekleri 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.393 views

Abbas’ın Melekleri 2015 Filmi İzle

Ülkemizde vizyona 30 Ekim 2015’te girmesi beklenen Abbas’ın Melekleri izle adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini Yusuf Atıcı üstlenmiştir. Çekimlerine Kuşadası’nda başlanan ve tamamlanan komedi türündeki Abbas’ın Melekleri, çocukluk arkadaşı 4 güzel sakar kadın tarafından korunan Abbas adlı pısırık bir mafya babasının, eğlenceli serüvenlerini konu edinip bizlere sunuluyor. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılık görevini Aysel Göksu’nun üstlenmiş olduğu Abbas’ın Melekleri adlı filmde şu isimler Doğan Akkaya, Sinan Benginer, Sevil Uyar, Kayra Şenocak, Berrak Deniz, Dost Elver, Seda Mutlu, Şenol İpek, Bircan İpek, Müjde Beyoğlu, Ferdi Altuner ve Aziz Uysal rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle