Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Abzurdah 2015 Alt Yazılı Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.390 views

Abzurdah 2015 Alt Yazılı Seyret

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2015 Arjantin yapımı olan Abzurdah izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Biyografi, dram ve romantik türündeki Abzurdah adlı eserin, yönetmen koltuğuna Arjantinli genç sinemacı Daniela Goggi oturmuştur. Senaryosu Alejandro Montiel, Alberto Rojas Apel ve Daniela Goggi üçlüsü tarafından kaleme alınan Abzurdah, Cielo Latini’nin aynı adlı otobiyografik kitabından uyarlanıp, bizlere servis edilmiştir. 1 saat 29 dakika süresi olan Abzurdah adlı film, sanal alemde kendinden 9 yaş büyük biriyle tanışıp aşk yaşayan ve daha sonra ayrılıktan ötürü intihar eşiğine gelen Cielo adlı genç kızın yaşam öyküsü konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeden şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılık görevini Hernan Guerschuny, Axel Kuschevatzky, Alejandro Monitel, Pablo Udenio ve Milli Roque Pitt beşlisinin üstlenmiş olduğu eserin, dokunaklı müziklerini ise Juan Blas Caballero ele almıştır. IMDb puanı 5,6 olan Abzurdah adlı filmi oyuncu kadrosunda şu isimler Maria Eugenia Suarez (Cielo), Esteban Lamothe (Alejo), Gloria Carra (Miriam), Rafael Spregelburd (Eduardo), Tomas Ottaviano (Federico), Julieta Gullo (Agostina) ve Zoe Hochbaum (Hary) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle