Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Affetmeyen Adam – The Enforcer – İnfazcı İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

609 views

Affetmeyen Adam – The Enforcer – İnfazcı İzle

Başrollerini Clint Eastwood ve Tyne Daly’nin paylaşmış olduğu Affetmeyen Adam 1976 izle adlı filmin, yönetmenliğini “Karavan”, “Dalgacının Kralı”, “Akbaba Vadisi”, “Forced Vengeance”, “Voyage Of The Rock Aliens”, “Born To Race”, “Riding The Edge”, “Second Chances” ve “Born To Ride” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı James Fargo üstlenmiştir. Senaryosu Stirling Silliphant ve Dean Riesner ikilisi tarafından ele alınan The Enforcer, Gail Morgan Hickman ve S.W. Schun’un hikayeleriyle desteklenmiş, Harry Julian Fink ve Rita M. Fink ikilisinin yarattığı karakterlerden meydana gelmiştir. 1 saat 36 dakika süresi olan aksiyon, suç ve gerilim türündeki İnfazcı adlı film, San Francisco polis dedektifi Harry Callahan’ın, serüvenlerini ele almaktadır.

1976 ABD yapımı olan Affetmeyen Adam adlı filmin, yapımcılık görevini Robert Daley üstlenmiş, müziklerini ise Jerry Fielding ele alıp icra etmiştir. Bütçesi 9 milyon dolar olan The Enforcer adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 46 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 6,8 olan Affetmeyen Adam adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Harry Callahan), Tyne Daly (Kate Moore), Harry Guardino (Lt. Bressler), Bradford Dillman (Capt. McKay), John Mitchum (DiGeorgio), DeVeren Bookwalter (Bobby Maxwell) ve John Crawford (The Mayor) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle