Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

AfterDeath 2015 Online Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.088 views

AfterDeath 2015 Online Seyret

2015 İngiltere yapımı olan AfterDeath izle adlı filmin, yönetmenliğini gez Medinger ve Robin Schmidt ikilisi üstlenmiştir. Senaryosu Andrew Ellard tarafından kaleme alınan AfterDeath, terk edilmiş bir sahil evinde gözlerini açan 5 gencin, yaşadığı olayları ele almaktadır.

Yapımcılığını Cameron Lawther ve Gez Medinger ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Steve Wright ele almıştır. 1 saat 28 dakika süresi olan gerilim, korku ve bilim kurgu türündeki yapımın, IMDb puanı ise 4,4’dür. Robin Schmidt ve Gez Medinger ikilisinin oyuncu tercihleri şu isimler Miranda Raison (Robyn), Sam Keeley (Seb), Daniella Kertesz (Onie), Elarica Gallacher (Patricia) ve Lorna Nickson Brown (Livvy) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle