Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Akher Ayam El Madina – In The Last Days Of The City 2016 HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

430 views

Akher Ayam El Madina – In The Last Days Of The City 2016 HD İzle

Başrollerini Khalid Abdalla, Hanan Youssef ve Laila Samy’nin paylaşmış olduğu Akher Ayam El Madina izle adlı film, dünya prömiyerini 2016 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapıp 1 değerli ödül ile ayrılmıştır. 1 saat 58 dakika süresi olan dram türündeki In The Last Days Of The City adlı filmin, yönetmenliğini Mısırlı genç sinemacı Tamer El Said üstlenmiştir. Senaryosu Rasha Salti ve Tamer El Said ikilisi tarafından ele alınan Akher Ayam El Madina, arkadaşlarının yardımıyla kendi hayatı hakkında film çekmeye karar veren Khaid adlı 35 yaşındaki sinemacının, yaşam öyküsü ele alınmaktadır.

2016 Mısır, Almanya, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri ortak yapımı olan In The Last Days Of The City adlı film, Berlin dışında birçok etkinlikte yer alıp ödül sayısını şimdilik 2’ye yükseltmiştir. Yapımcılk görevini Khalid Abdalla ve Tamer El Said ikilisinin üstlenmiş olduğu Akher Ayam El Madina adlı filmin, müziklerini ise Amelie Legrand ve Victor Moise ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,0 olan In The Last Days Of The City adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Khalid Abdalla (Khalid), Laila Samy (Laila), Hanan Youssef (Hanan), Mariam Saleh Saad (Maryam), Hayder Helo (Hassan), Basim Hajar (Tarek) ve Bassem Fayad (Bassem) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle