Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Al Karısı: Cinnet 2015 Türk Korku Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

4.391 views

Al Karısı: Cinnet 2015 Türk Korku Filmi İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı, Prof. Dr. Esma Şimşek’in ‘Al Karısı’ anlatıları üzerine yapmış olduğu çalışmalardan ve yaşanmış kimi gerçek hikayelerden derlenmiş olan Al Karısı: Cinnet izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 26 Haziran 2015’te ülkemizde vizyona giren korku ve gerilim türündeki Alkarısı: Cinnet filmi, adını yerleşik bir Anadolu efsanesinden almaktadır. Genelde loğusa kadınlarına ve binek hayvanlara musallat olduğu söylenen ve anlatılarda uzun saçlı, oldukça da çirkin bir kadın cin olduğu tasvir ediliyor. Neyse bu konuyu kapatıp, şimdi de bu eserin diğer detaylarına değinelim.

Yönetmenliğini Muzaffer Gülçek’in üstlenmiş olduğu Alkarısı: Cinnet adlı filmin, senaryo yazımını ise Alper Kıvılcım kaleme almıştır. 1 saat 17 dakika süresi olan Alkarısı: Cinnet, 7 aylık hamile olan Dilara adlı kadının kabusuna dönüşen yaşamı konu edinip bizlere sunuluyor. Yapımcılığını Bilal Kalyoncu’nun üstlenmiş olduğu bu eserin, müziklerini ise Murat Asil ele almıştır. Muzaffer Gülçek’in ilk yönetmenlik denemesi olan Al Karısı: Cinnet adlı filmde şu isimler, Sanem İşler, Tuncay Tarhan, Mehmet Tokatlı, Aynur Mutlucan, İlker Köklük, Burcu Polat ve Ceyda Saltadal rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri