Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Aldatan Yürek 2004 Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.636 views

Aldatan Yürek 2004 Seyret

Amerikalı deneyimli aktör Jeremy Renner’ın başrolünü İtalyan yıldız Asia Argento ile paylaşmış olduğu The Heart Is Deceitful Above All Things izle adlı film, dünya prömiyerini 2004 Cannes Film Festivali’nde yapmıştır. 2004 ABD, İngiltere, Fransa ve Japonya ortak yapımı olan The Heart Is Deceitful Above All Things adlı film, o dönem birçok festivalde boy göstermiş olmasına rağmen sadece 1değerli ödül elde etmiştir. Dram türündeki The Heart Is Deceitful Above All Things adlı eserin, yönetmenliğini de İtalyan yıldız Asia Argento üstlenmiştir. Senaryosu Alessandro Magania ve Asia Argento ikilisi tarafından kaleme alınan The Heart Is Deceitful Above All Things, Laura Albert’in kısa öykülerinden uyarlanmıştır. 1 saat 38 dakika süresi olan The Heart Is Deceitful Above All Things adlı film, 7 yaşındaki Jeremiah adındaki çocuğun, bir türlü başı beladan kurtulmayan annesi Sarah ile geçirmiş olduğu sıradışı olaylar ele alınıp, bizlerin önüne sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip şimdi de ülkemizde vizyona Aldatan Yürek adıyla giren filmin diğer püf noktalarına değinelim.

Yapımcılığını Lawrence E. Davis, Chris Hanley, David Hillary, Alain de la Mata ve Brian Young beşlisinin üstlenmiş olduğu Aldatan Yürek adlı eserin, müziklerini ise Marco Castoldi, Billy Corgan ve Kim Gordon üçlüsü ele alıp icra etmiştir. IMDb puanı 6,6 olan Aldatan Yürek adlı filmin oyuncu kadrosunda şu isimler Asia Argento (Sarah), Jeremy Renner (Emerson), Jimmy Bennett (Young Jeremiah), Kara Kemp (Social Worker #1), Brent Almond (Cop #1), David Dwyer (Cop #2) ve Kip Pardue (Luther) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle