Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ali And Nino – Ali ve Nino İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

7.428 views

Ali And Nino – Ali ve Nino İzle
720p

Başarılı Türk aktör Halit Ergenç’in başrolünü İspanyol genç yıldız Maria Valverde ve Adam Bakri ile paylaşmış olduğu Ali And Nino izle adlı filmin, yönetmenliğini “The Warrior”, “Arayış”, “Far North”, “Senna” ve “Amy” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Hint asıllı İngiliz sinemacı Asif Kapadia üstlenmiştir. Senaryosu Christopher Hampton tarafından ele alınan Ali And Nino, Kurban Said’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. 2015 İngiltere yapımı olan Ali And Nino, kültürel farklıklarına rağmen aşklarını hiç bir zaman inkar etmeyen Ali ve Nino’nun hüzünlü aşk öyküsü ele alınıyor. Neyse konuyu daha fazla ortalaığa sermeden şimdi de Ali ve Nino’nun kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 20 milyon dolar olan Ali And Nino adlı eserin, yapımcılık görevini Kris Thykier, müziklerini ise Dario Marianelli ele almıştır. Tarih, dram, savaş ve romantik türündeki Ali ve Nino adlı filmde şu isimler Maria Valverde (Nino Kipiani), Adam Bakri (Ali Khan Javanshir), Halit Ergenç (Fatali Khan Khoyski), Mandy Patinkin (Duke Kipiani), Connie Nielsen (Duchess Kipiani), Homayoun Ershadi (Ali’s Father), Fakhraddin Manafov (Haji Zeynalabdin Taghiyev) ve Numan Acar (Seyid Mustafa) rol almıştır.

IMDb’si ve süresi şu an belirsiz olan Ali And Nino adlı eser ile ilgili daha farklı detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle