Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

All-Round Appraiser Q: The Eyes Of Mona Lisa

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

994 views

All-Round Appraiser Q: The Eyes Of Mona Lisa

2015 Japonya yapımı olan All-Round Appraiser Q: The Eyes Of Mona Lisa adlı filmin yönetmenliğini Shinsuke Sato üstlenmiştir. Keisuke Matsuoka’nın çok satan romanından uyarlanan bu eseri, senaryo aşamasına Manabu Uda getirmiştir. Fantastik gizem türünde olan Bannou Kanteishi Q: Mona Riza No Hitomi adlı eserin konusu şöyle gelişmektedir. Riko Rinda birbirinden farklı obje ve nesnelere değer biçen bir uzmandır. Japonya’da gerçekleştirilecek olan Mona Lisa sergisi için Louvre Müzesi yetkilileri tarafından geçici olarak işe alınır. Yuto Ogasawara ise bir dergide yazı işleri bölümünde çalışmakta ve bir öykü için Riko’nun peşinden ayrılmaktadır. Bu ikilinin yaşamanı Mona Lisa’nın gizli bilmecesi değiştirecektir. Bu kısa özet faslından sonra, şimdi de Bannou Kanteishi Q: Mona Riza No Hitomi’nin diğer detaylarına değinelim. Bütçesi 990 bin dolar olan bu eserin yapımcılık görevini Kazuya Hamana üstlenmiştir. Fantastik müzikleri ile bu esere renk katan isim ise Yuri Habuka olmuştur. 1 saat 59 dakika süresi olan All-Round Appraiser Q: The Eyes Of Mona Lisa’nın IMDb puanı 6,2’dir. Deneyimli yönetmen Shinsuke Sato’nun oyuncu seçimleri şu isimler Haruka Ayase (Riko Rinda), Tori Matsuzaka (Yuto Ogasawara), Uwe Liebscher (French Mafia), Eriko Hatsune, Hiroaki Murakami ve Pierre Delandonchamps olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle