Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

All The Way – Tüm Yol 2016 Full İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

909 views

All The Way – Tüm Yol 2016 Full İzle
720p

Başrollerinde Anthony Mackie ve Bryan Cranston’ın oynamış olduğu All The Way izle adlı filmin, yönetmenliğini “Zoo Radio”, “Ajanlar Kralı”, “Avanak Ajan”, “Mystery, Alaska”, “Zor Baba”, “Avanak Ajan – Altınkuş”, “Zor Baba ve Dünür”, “Dinner For Schmucks”, “Kampanya” ve “Trumbo” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Jay Roach üstlenmiştir. Senaryosu Robert Schenkkan tarafından kaleme alınan All The Way, JFK suikastinin kaotik ortamı sonrasında, 36. ABD Başkanı olarak ilk yılında birçok yasayı hayata sokan Lyndon B. Johnson’ın, gerçek yaşam öyküsünü ve o dönemki sıcak gelişmeleri konu edinmektadir.

2016 ABD yapımı olan Tüm Yol adlı filmin, yapımcılık görevini Scott Ferguson üstlenmiş, müziklerini ise James Newton Howard ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,1, süresi ise 2 saat 12 dakika olan biyografi, dram ve tarih türündeki All The Way adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Anthony Mackie (Martin Luther King Jr.), Bryan Cranston (Lyndon B. Johnson), Bradley Whitford (Hubert Humphrey), Melissa Leo (Lady Bird Johnson), Frank Langella (Sen. Richard Russell), Stephen Root (J. Edgar Hoover) ve Joe Morto (Roy Wilkins) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi