Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Alleluia – Aleluya 2014 Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

676 views

Alleluia – Aleluya 2014 Seyret

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, galasını 2014 Cannes Film Festivali’nde Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde yapan Alleluia izle adlı eseri beğeninize sunmaktayız. 2014 Belçika ve Fransa ortak yapımı olan Alleluia adlı film, birçok festivalde boy gösterip, toplamda 5 değerli ödül elde etmiştir.

Dram, gerilim ve korku türündeki Alleluia adlı eserin, yönetmen koltuğuna “Folles Aventures De Thierry Van Hoost”, “Calvaire”, “Vinyan” ve “Büyük Tuzak” filmlerinden tanıdğımız Belçikalı genç sinemacı Fabrice Du Welz oturmuştur. Senaryosu Vincent Tavier, Fabrice Du Welz ve Romain Protat üçlüsü tarafından kaleme alınan Alleluia, hayatını sanal alemde tanıştığı kişiyle zehir zemberek eden, Gloria adlı genç kadının hayatta kalmak için yapmış olduğu mücadele ele alınıyor. Neyse konuyla daha fazla debreşmeyip, şimdi de Aleluya adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 2.896.000 €uro olan Alleluia adlı eserin, yapımcılık görevini Clement Misarez, Vincent Tavier, Bart Van Langendonck ve Matthieu Warter dörtlüsü üstlenmiştir. Müziklerini Vincent Cahay’ın ele almış olduğu yapımın, IMDb puanı ise 6,3’dür. 1 saat 33 dakika süresi olan Alleluia adlı filmde şu isimler Lola Duenas (Gloria), Laurent Lucas (Michel Bellmer), Helena Noguerra (Solange), Edith Le Merdy (Marguerite), Anne-Marie Loop (Gabriella), Pili Groyne (Eve) ve Stephane Bissot (Madeleine) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle