Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Alzheimer Vakası 2013 İzleIMDB:

Yorum yapılmamış

1.859 views

Alzheimer Vakası 2013 İzle

2003 Belçika ve Norveç yapımı ortak yapımı olan Alzheimer Vakası izle adlı filmin, yönetmenliğini “Shades”, “Çatı Katı” ve “Daire” filmlerinden tanıdığımız Belçikalı sinemacı Erik Van Looy üstlenmiştir. Senaryosu Carl Joss ve Erik Van Looy ikilisi tarafından kaleme alınan De Zaak Alzheimer, Jef Geeraerts’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Aksiyon, suç, dram ve gerilim türünde olan The Memory Of A Killer, bulunduğu hayattan bıkmış ve artık emekli olmak isteyen Ledda adlı tecrübeli kiralık katilin hikayesini konu ediniyor. Konuyu daha fazla esnetmeyip, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Bütçesi 2.5 milyon €uro olan bu eserin, yapımcılık görevini Hilde De Laare ve Erwin Provoost ikilisi üstlenmiştir. IMDb puanı 7,4 olan De Zaak Alzheimer, katılmış olduğu festivallerden toplamda 7 değerli ödül elde etmiştir. 2 saat 3 dakika süresi olan bu yapımın, güzel müziklerini ise Stephen Warbeck ele alıp bestelemiştir. Başarılı yönetmen abimiz bu eserde, şu isimlere Laurien Van den Broeck (Bieke Cuypers), Dirk Roofhooft (Vader Cuypers), Koen De Bouw (Eric Vincke), Werner De Smedt (Freddy Verstuyft), Hilde De Baerdemaeker (Linda de Leenheer) ve Geert Van Rampelberg (Tom Coemans)’e rol vermiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri