Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

An Inspector Calls İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.121 views

An Inspector Calls İzle

2015 İngiltere yapımı olan An Inspector Calls izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Joyriders”, “Song For A Raggy Boy”, “The Daisy Chain” ve “A Poet In New York” filmlerinden tanıdığımız İrlandalı sinemacı Aisling Walsh oturmuştur. Senaryosu Helen Edmundson tarafından kaleme alınan An Inspector Calls, 1910 İngiltere’sinde, varlıklı bir ailenin akşam yemeğine katılarak bir intihar vakasını araştırmak için tüm hünerlerini sergilemek isteyen müfettiş Goole’un titiz çalışması ele alınıyor. Neyse konuyu daha fazla aydınlatmayıp, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılık görevini Howard Ella’nın üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Dominik Scherrer ele alıp icra etmiştir. 1 saat 26 dakika süresi olan dram, gizem ve gerilim türündeki An Inspector Calls adlı filmin, IMDb Puanı ise 7,8’dir. Başarılı yönetmen Aisling Walsh’un oyuncu tercihleri şu isimler David Thewils (The Inspector), Sophie Rundle (Eva), Lucy Chappell (Edna), Miranda Richardson (Sybil Birling), Ken Stott (Arthur Birling), Finn Cole (Eric Birling) ve Chloe Pirrie (Sheila Birling) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle