Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Anacleto: Agente Secreto – Acemi Casus İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

581 views

Anacleto: Agente Secreto – Acemi Casus İzle

2015 İspanya yapımı olan Anacleto: Agente Secreto seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Spanish Movie”, “Hayalet Öğrenciler” ve “Üç Düğün” filmlerinden tanıdığımız İspanyol sinemacı Javier Ruiz Caldera üstlenmiştir. Senaryosu Pablo Alen Breixo Corral, Fernando Navarro ve Manuel Vazquez Gallego dörtlüsü tarafından kaleme alınan Spy Time, babasının gizli bir ajan olduğunu öğrendikten sonra onunla birlikte azılı bir suçlunun peşine düşen Adolfo adlı gencin, yaşadıkalrını ele almaktadır.

IMDb’si 6,1 olan Acemi Casus adlı film, birçok etkinlikte boy gösterip toplamda 8 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 1.8 milyon €uro olan Anacleto: Agente Secreto adlı filmin, yapımcılık görevini Francisco Ramos üstlenmiş, müziklerini ise Javier Rodero ele almıştır. 1 saat 27 dakika süresi olan aksiyon ve komedi türündeki Spy Time adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Imanol Arias (Anacleto), Quim Gutierrez (Adolfo), Alexandra Jimenez (Katia), Berto Romero (Martin), Carlos Areces (Vazquez), Dani El Rojo (Joel el Carnicero) ve Silvia Abril (Secretaria) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle