Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

And Then Came Lola İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

5.294 views

And Then Came Lola İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2009 ABD yapımı olan And Then Came Lola izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Komedi, dram ve romantik türünde olan And Then Came Lola adlı eserin yönetmenliğini ve senaristliğini Ellen Seidler ve Megan Siler ikilisi üstlenmiştir. 1 saat 11 dakika süresi olan And Then Came Lola adlı film, konusu itibarıyla; iş ve aşk hayatında başarının eşiğine gelmiş olan Lola adlı genç fotograf sanatçısının, zirveye koşma hikayesi konu edinip bizlere sunuluyor. Bu kısa özet faslından sonra, şimdi de bu eserin diğer kısımlarına değinelim.

Yapımcılığını da Ellen Seidler ve Megan Siler ikilisinin üstlenmiş olduğu bu keyifli eserin, IMDb puanı 4,1’dir. Başarılı yönetmenlerimizin oyuncu tercihleri şu isimler, Ashleigh Summer (Lola), Jill Bennett (Casey), Cathy DeBuono (Danielle), Jessica Graham (Jen), Anglyna Martinez (Meter Maid), Candy Tolentino (Alex) ve Linda Ignazi (Seri) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle