Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ang Babaeng Humayo – The Woman Who Left 2016 İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

584 views

Ang Babaeng Humayo – The Woman Who Left 2016 İzle

Dünyaca ünlü Filipinli usta sinemacı Lav Diaz’ın senaryosunu yazıp yönettiği Ang Babaeng Humayo izle adlı film, dünya prömiyerini bu yıl 73.’sü düzenlenen Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapacak ve ayrıca Altın Aslan Ödülü için yarışacaktır. 4 saat süresi olan dram türündeki The Woman Who Left adlı film, haksız yere yıllarca hapis yatan ve özgürlüğüne kavuşan orta yaşlı bir kadının, öyküsünü ele almaktadır.

Filipinli bağımsız usta sinemacı Lav Diaz’ın, oyuncu tercihleri şu isimler Charo Santos-Concio, Michael de Masa, John Llyod Cruz, Shamaine Centenera-Buencamino, Nonie Buencamino, Marj Lorico, Mayen Estanero, Romelyn Sale, Lalo Rodriguez, Jean Judith Javier, Mae Paner ve Kakai Bautista öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi