Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ani Vuruş – Sudden Impact 1983 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

590 views

Ani Vuruş – Sudden Impact 1983 İzle

Başrollerini Pat Hingle ve Sondra Locke’un paylaşmış olduğu Ani Vuruş seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Ölümün Sesi”, “Kasabadaki Yabancı”, “Breezy”, “Kanun Yolunda”, “Branco Billy”, “Bar Adamı”, “Pale Rider”, “Zorlu Yokuş”, “Bird”, “Çaylak”, “Yasak İlişki”, “Mutlak Güç”, “İyi ve Kötü’nün Bahçesinde Bir Geceyarısı”, “Gerçek Suç”, “Gizemli Nehir”, “Milyonluk Bebek”, “Atalarımızın Bayrakları”, “Iwo Jima’dan Mektuplar”, “Gran Torino”, “Yenilmez”, “Öteki Dünya”, “J. Edgar”, “Jersey’li Çocuklar” ve “Keskin Nişancı” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı efsane isim Clint Eastwood üstlenip, ayrıca başrolde de yer almıştır. Senaryosu Joseph Stinson tarafından ele alınan Sudden Impact, Earl E. Smith ve Charles B. Pierce ikilisinin yazdıkları kısa hikayelerden uyarlanmıştır. 1 saat 57 dakika süresi olan aksiyon ve gerilim türündeki Ani Vuruş adlı film, San Francisco şehrini kan gölüne çeviren bir seri katili yakalamak için varını yoğunu ortaya koyan Harry Callahan adlı polisin, yaşadıklarını ele almaktadır.

1983 ABD yapımı olan Ani Vuruş adlı filmin, yapımcılık görevini de Clint Eastwood üstlenmiş, müziklerini ise Lalo Schifrin ele alıp icra etmiştir. Bütçesi 22 milyon dolar olan Sudden Impact adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 68 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 6,6 olan Ani Vuruş adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Harry Callahan), Sondra Locke (Jennifer Spencer), Pat Hingle (Chief Jannings), Bradford Dillman (Captain Briggs), Paul Drake (Mick), Audrie Neenan (Ray Parkins) ve Jack Thibeau (Kruger) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle