Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Anlattığımız Hikayeler – Stories We Tell Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

530 views

Anlattığımız Hikayeler – Stories We Tell Türkçe Dublaj İzle
720p

Birçok festivalde boy gösteren 23 ödüllü Anlattığımız Hikayeler hd izle adlı belgesel film, yönetmenin kendi aile hikayesini anlattığı özellikle annesi üzerinden şekillendirdiği bu çalışma hiç konuşulmamış saklanmış kimi gerçeklerin açığa çıktığı, duygusal ve eğlenceli konusuyla öne çıkmaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle