Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Annem Hakkında Her Şey Türkçe Dublaj İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.548 views

Annem Hakkında Her Şey Türkçe Dublaj İzle
480p

Annem Hakkında Her Şey izle filmini acaba kaç kişi izlemiş ve unutmuştur. Bizler sizler için bir nostalji turu yapalım dedik ve sizlere bu kült filmi tekrardan sunmaya karar verdik. Bildiğiniz gibi bu filmin yönetmen koltuğuna İspanyol sinemasının dahi ismlerinden biri olan Pedro Almodovar oturmaktadır. 1999 yılı İspanya ve Fransa ortak yapımı olan bu muhteşem film o dönem adından oldukca söz ettirmiştir. Aynı yıl Cannes Film Festivali’ne katılıp 2 değerli ödüle layık görülmüştür.

Buradaki başarısından sonra Toronto ve San Sebastian başta olmak üzere Uluslararası bir çok festivalden ödülle ayrılmıştır. 2000 yılında ise En İyi Yabancı Film dalında Oskar heykelciği kazanıp ödüller almaya devam etmiştir. Annem Hakkında Her Şey Türkçe izle filminin toplamda aldığı ödül sayısı 56 rakamına ulaşmıştır. All About My Mother filminin senaryo yazımınıda Pedro Almodovar ele almıştır. Orijinal adı Todo Sobre Mi Madre olan film ülkemizde ise ilk göstermini 14 Nisan 2000 tarihinde 19. Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde yapıp izleyeciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlanmıştır.

Daha sonra ülkemizde vizyona 26 Mayıs 2000 tarihinde Annem Hakkında Her Şey adıyla girip haftalarca gösterimde kalmıştır. Dram türünde All About My Mother isimli filmin süresi ise 1 saat 41 dakikadır. Bu kült filmin o dönemki bütçesi ise yaklaşık 5 milyon dolardır. Gişedeki başarısı ise yaklaşık 7 milyon dolar olarak bilinmektedir. Todo Sobre Mi Madre isimli filmin yapımcılık görevini Agustin Almodovar ve Michel Ruben üstlenmiştir. Bu harika ve dokunaklı filmin müthiş müziklerini ise Alberto Iglesias bestelemiştir. Annem Hakkında Her Şey ismli filmin IMDB puanı da 7,9’dur.

Usta yönetmenimiz Pedro Almodovar’ın oyuncu tercihleri şu isimler Cecillia Roth (Manuela), Marisa Paredes (Huma Rojo), Candela Pena (Nina), Antonia San Juan (Agrado), Penelope Cruz (Hermana Rosa) ve Rosa Maria Sarda (Madre de Rosa) olmuştur.

Nostalji yapmak isteyen takipçilerimiz yaslanın koltuklarınıza ve izlemeye başlayın bu değerli yapımı.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle