Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Annie Hall 1977 Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

550 views

Annie Hall 1977 Full HD İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 193. sırada yer edinen Annie Hall izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1977 ABD yapımı olan Annie Hall adlı filmin, yönetmenliğini “What’s Up, Tiger Lily?”, “Manhattan”, “Alice”, “Barselona Barselona”, “Mavi Yasemin” ve “Mantıksız Adam” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Woody Allen üstlenmiş ve ayrıca başrolde de yer almıştır. Senaryosu Marshall Brickman ve Woody Allen ikilisi tarafından kaleme alınan Annie Hall, aşktan yana her daim temkinli davranan ve aradığı aşkı Annie Hall adlı genç müzisyende bulan New York’lu yazar Alvy Singer’ın, yaşadıkalrını ele almaktadır.

IMDb’si 8,1 olan Annie Hall adlı eser, birçok etkinlikte yer alıp 4 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 30 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 4 milyon dolar olan yapım, gişede ise yaklaşık 40 milyon dolar hasılat elde ederek yapımcıları Charles H. Joffe ve Jacl Rollins ikilisini epey mutlu etmiştir. 1 saat 33 dakika süresi olan romantik komedi türündeki Annie Hall adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Woody Allen (Alvy Singer), Diane Keaton (Annie Hall), Tony Roberts (Rob), Carol Kane (Allison), Paul Simon (Tony Lacey), Shelley Duvall (Pam) ve Janet Margolin (Robin) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle