Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Any Which Way You Can – Asla Yenilme 2 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

530 views

Any Which Way You Can – Asla Yenilme 2 İzle

Başrollerini Clint Eastwood, Sondra Locke ve Geoffrey Lewis’in paylaşmış olduğu Any Which Way You Can seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Ölüm Havuzu” ve “Pembe Cadillac” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı Buddy Van Horn üstlenmiştir. Senaryosu Jeremy Joe Kronsberg ve Stanford Sherman ikilisi tarafında ele alınan Asla Yenilme 2, bozulan arabasını tamir etmek isterken kendisini bambaşka bir ortamın içerisinde bulan Philo Beddoe adlı kamyoncunun, yaşadıklarını ele almaktadır.

1980 ABD yapımı olan Any Which Way You Can adlı film, o dönem birkaç etkinlikte boy gösterip 1 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 15 milyon dolar olan Asla Yenilme 2, gişede ise o dönem yaklaşık 71 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 1 saat 56 dakika süresi olan aksiyon ve komedi türündeki Asla Yenilme 2’nin, yapımcılık görevini Robert Daley ve Firtz Manes ikilisi üstlenmiştir. IMDb’si 6,0 olan Any Which Way You Can adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Philo Beddoe), Sondra Locke (Lynn Halsey-Taylor), Geoffrey Lewis (Orville), William Smith (Jack Wilson), Harry Guardino (James Beekman), Ruth Gordon (Ma), Michael Cavanaugh (Patrick Scarfe) ve Barry Corbin (Fat Zack) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle