Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Apaçık Çocuk-Obvious Child Full Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.099 views

Apaçık Çocuk-Obvious Child Full Türkçe İzle

Amerika’lı genç sinemacı Gillian Robespierre’nin ilk uzun metrajlı filmi olan Apaçık Çocuk Türkçe dublaj izle, galasını 2014 Sundance Film Festivali’nde yapıp, buradan Kırmızı Taç Yapımcının Ödülü’nü alıp ayrılmıştır. Senaryosu da Gillian Roberspierre tarafından kaleme alınan Obvious Child, katılmış olduğu festivallerden toplamda 8 değerli ödül elde etmiştir. Komedi ve dram türünde olan Obvious Child’in konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Donna Stern, bir kitapçı da çalışan, umut vadeden genç bir komedyendir. Sevgilisinden yeni ayrılan Donna, tek gecelik bir ililşkinin kurbanı olup, hamile kaldığını öğrenir ve kürtaj yaptımaya karar verecektir. Doktorundan 2 hafta sonrasına randevu alan Donna, acaba neye karar verecektir? Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp, birazda bu eserin diğer kısımlarına değinelim.

Bütçesi 1 milyon dolar olan Obvious Child, gişede yaklaşık 3.5 milyon dolar hasilat elde edip, yapımncısı olan Elisabeth Holm’u bir hayli sevindirmiştir. Müziklerini Chris Bordeaux’un ele almış olduğu bu keyifli eserin, IMDb puanı ise 6,8’dir. 1 saat 24 dakika süresi olan Obvious Child’de şu isimler Jenny Slate (Donna Stern), Paul Briganti (Ryan), Gaby Hoffmann (Nellie), Stephen Singer (Gene), Richard Kind (Jacob) ve Polly Draper (Nancy Stern) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle