Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Aramızdaki Sarışın – Keeping The Faith Alt Yazılı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.226 views

Aramızdaki Sarışın – Keeping The Faith Alt Yazılı İzle

Sevgili takipçilerimiz bu kezde sizlere başarılı oyuncu Edward Norton’un ilk yönetmenlik denemesi olan ve merhum annesine ithaf etmiş olduğu Aramızdaki Sarışın adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2000 ABD yapımı olan Keeping The Faith adlı eserin senaryosunu Stuart Blumberg ele almıştır. Romantik, dram ve komedi türünde olan bu yapım ülkemizde ise vizyona 2 Şubat 2001’de Aramızdaki Sarışın adıyla girip haftalarca gösterimde kalmıştır. 2 değerli ödüle sahip olan Keeping The Faith’in konusu şöyle gelişmektedir. Çocukluktan itibaren birbirlerini tanıyan ve sıkı dost olan Jake ve Brian oldukça başarılı iki genç adamdır. New York’ta yaşamlarını sürdüren bu iki yakışlı bekar gençin arası bir başka çocukluk arkadaşı tarafından sekteye uğrayacaktır.

Daha fazla konuyu uzatmayıp bu harika filmi sizlere tavsiye edip, birazda kalan kısımlara değinelim. Bütçesi 29 milyon dolar olan bu yapım gişede 59 milyon dolar hasilat elde etmiştir. 2 saat 8 dakika süresi olan Aramızdaki Sarışın adlı eserin yapımcılık görevini Hawk Koch, Edward Norton ve Stuart Blumberg üstlenmiştir. Müziklerini Elmer Bernstein’in bestelemiş olduğu bu yapımın IMDb puanı 6,5’dir. Keeping The Faith adlı filmde şu isimler Ben Stiller (Rabbi Jake Schram), Edward Norton (Father Brian Finn), Jenna Elfman (Anna Riley), Anne Bancroft (Ruth Schram), Eli Wallach (Rabbi Ben Lewis) ve Ron Rifkin (Larry Friedman) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle