Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Aşcı Fare 2007 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

903 views

Aşcı Fare 2007 İzle

Değerli takipçilerimiz bu kez sizlere Oskar, Altın Küre, BAFTA ve Grammy Ödülleri kazanmış müthiş bir animasyon yapım sunuyoruz. 2007 ABD yapımı olan Aşçı Fare izle adlı animasyon filminin yönetmen koltuğunu Brad Bird ve Jan Pinkava ikilisi paylaşmıştır. Orijinal adı Ratatouille olan bu eser bir çok festivalde yer alıp toplamda 65 değerli ödülün sahibi olmuştur. Senaryosu Jan Pinkava, Jim Capobianco ve Brad Bird tarafından ele alınan Ratatuy adlı eserin süresi 1 saat 51 dakikadır. Bu animasyon filmin konusu kısaca şöyle gelişmektedir.

Oldukça şişman bir yapıya sahip olan Remy adlı faremizin tek bir hayali vardır. Yemeğe düşkünlüğünden ötürü hep iyi bir aşçı olmayı isteyen bu şirin faremiz bu düşünü gerçekleştirmek için Paris’in yolunu tutup bizlere hünerlerini göstermek isteyecektir. Bu kısa özetten sonra az da olsa kalan kısımlara değinelim. Bütçesi 150 milyon dolar olan Aşçı Fare gişede 623 milyon dolar elde edip iyice karnını doyurmuştur. Bu harika filmin yapımcılık görevini John Lasseter, Brad Lewis ve Andrew Stanton üstlenmiştir. IMDb puanı 8,0 olan Ratatuy adlı yapımın güzel müziklerini ise Michael Giacchino bestelemiştir. Başarılı yönetmen ikilisi seslendirme için şu isimleri Patton Oswal (Remy), Ian Holm (Skinner), Lou Romano (Linguini), Brian Dennehy (Django), Peter Sohn (Emile) ve Peter O’Toole (Anton Ego)’u tercih etmiştir..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle