Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Aşk Bahçesi – Splendor In The Grass İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.277 views

Aşk Bahçesi – Splendor In The Grass İzle

Başrollerini Natalie Wood, Pat Hingle ve Warren Beatty’nin paylaşmış olduğu Aşk Bahçesi izle adlı filmin, yönetmenliğini “Bir Genç Kız Yetişiyor”, “The Sea Of Grass”, “Geri Tepen Silah”, “Namus Sözü”, “Kara Damga”, “Caddede Panik”, “İhtiras Tramvayı”, “Viva Zapata!”, “Man On A Tightrope”, “Rıhtımlar Üstünde”, “Cennet Yolu”, “Taş Bebek”, “Kalabalıkta Bir Yüz”, “Vahşi Nehir”, “America America”, “Kader Değişmez”, “The Visitors” ve “Son Patron” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Elia Kazan üstlenmiştir. Senaryosu William Inge tarafından ele alınan Splendor In The Grass, 1928’lerin Kansas’ında, toplumsal baskılardan ötürü tutkulu aşklarını bir türlü istekdikleri gibi yaşayamayan zengin bir erkek ile orta sınıf bir aileden olan genç bir kızın, hikayesini ele almaktadır.

1961 ABD yapımı olan Aşk Bahçesi adlı film, o dönem birçok festivalde yer alıp 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 3 değerli ödül elde etmiştir. IMDb’si 7,8 olan Splendor In The Grasa adlı filmin, yapımcılık görevini de efsane isim Elia Kazan üstlenmiş, müziklerini ise David Amram ele alıp icra etmiştir. 2 saat 4 dakika süresi olan dram ve romantik türündeki Aşk Bahçesi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Natalie Wood (Wilma Dean Loomis), Pat Hingle (Ace Stamper), Audrey Christie (Mrs. Loomis), Barbara Loden (Ginny Stamper), Zohra Lampert (Angelina), Warren Beatty (Bud Stamper) ve Fred Stewart (Del Loomis) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi