Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Aşk Birleşik Devletleri İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.641 views

Aşk Birleşik Devletleri İzle (2016)

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2016 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde Altın Ayı Ödülü için yarışacak olan Zjednoczone Stany Milosci seyret adlı eseri beğeninize sunmaktayız. 2016 Polonya ve İsveç ortak yapımı olan United States Of Love adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini “W Sypialni” ve “Plynace Weizowce” filmlerinden tanıdığımız Polonyalı genç sinemacı Tomasz Wasilewski üstlenmiştir. 1 saat 44 dakika süresi olan dram ve romantik türündeki United States Of Love adlı film, 90’lı yılların Polonya’sında, öğrencilerinin birisinin babasıyla aşk yaşayıp büyük bir skandala neden olan Agata adlı genç öğretmenin, yaşam öyküsü ele alınıyor.

Genç yönetmen Tomasz Wasilewski’nin 3. uzun metrajlı sinema filmi olan Aşk Birleşik Devletleri’nde, şu isimler Julia Kijowska (Agata), Magdelena Cielecka (Iza), Dorota Kolak (Renata), Marta Nieradkiewicz (Marzena) ve Andrzej Chyra (Karol) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle