Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Aşk Tahmini Love Forecast Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.044 views

Aşk Tahmini Love Forecast Seyret

Güney Kore sinemasının söz sahibi yönetmenlerinden biri olan Jin-pyo Park’ın çekmiş olduğu Aşk Tahmini izle adlı filmi sizlerin beğenisine sunmaktayız. 2015 Güney Kore yapımı olan Love Forecast adlı filmin senaryo yazımını Byung-Heon Lee, Hyun-suk Moon ve Jin-pyo Park üçlüsü kaleme almıştır. Orijinal adı Oneului Yeonae olan eser romantik komedi türündedir. 1 saat 58 dakika süresi olan Love Forecast’ın konusu şöyle gelişmektedir. Oldukça duygusal bir yapıya sahip olan Jun-su her aşık olduğu kız tarafından hep terk edilmiştir.

Bu sefer televizyon ekranlarının zarafeti ve güzelliği ile göz kamaştıran hava durumu sunucusu Hyun-woo’ya gönlünü kaptırıp bizlere aşk hakkında önemli ipuçu verecektir. Bu özet faslından sonra birazda diğer detaylara değinelim. Bütçesi 4 milyon dolar olarak tahmin edilen Love Forecast adlı film gişede ise yaklaşık 14 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb puanı 6,9 olan Oneului Yeonae adlı eserin güzel müziklerine el atan isim Jeong Se-rin olmuştur. Başarılı ve usta yönetmen Jin-pyo Park’ın oyuncu seçimleri şu isimler Ryu Hwa-Young (Hee-jin), Chae-won Moon (Hyun-woo), Seung-gi Lee (Jun-su), Jung Joon-Young (Hyo-bong), So-yeon Kim (Jun-su’s Ex-girlfriend) ve Seo-jin Lee (Dong-jin) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle