Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Aşk Uğruna- Suite Française Filmi Full İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

988 views

Aşk Uğruna- Suite Française Filmi Full İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2014 İngiltere, Fransa, Kanada ve Belçika ortak yapımı olan Aşk Uğruna izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Dram, romantik ve savaş türünde olan Suite Française adlı eserin, yönetmenliğini “Bullet Boy” ve “Düşeş” filmlerinden tanıdığımız İngiliz sinemacı Saul Dibb üstlenmiştir. Senaryosu Matt Charman ve Saul Dibb ikilisi tarafından kaleme alınan Suite Française, Irene Nemirovsky’ın 2004 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Süresi 1 saat 47 dakika olan Suite Française, 2.Dünya Savaşı esnasında gönlünü bir Nazi askerine kaptıran Lucile Angellier’in hikayesini konu ediniyor.

Bütçesi 15 milyon Euro olan Aşk Uğruna adlı eserin, yapımcılık görevini Romain Bremond, Andrea Cornwell, Michael Kuhn ve Xavier Marchand üstlenmiştir. Müziklerini Rael Jones’ın bestelemiş olduğu bu eserin, IMDb puanı ise 6,8’dir. Başarılı yönetmen Saul Dibb’in oyuncu seçimleri şu isimler Michelle Williams (Lucile Angellier), Kristin Scott Thomas (Madame Angellier), Margot Robbie (Celine Joseph), Eric Godon (Monsieur Joseph), Deborah Findlay (Madame Joseph) ve Ruth Wilson (Madeleine Labarie) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle