Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Aşk ve Gurur ve Zombiler 2016 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.689 views

Aşk ve Gurur ve Zombiler 2016 İzle
720p

İngiliz genç oyuncu Jack Huston’un başrolünü güzeller güzeli Lena Headley ile paylaşmış olduğu Pride and Prejudice and Zombies izle adlı filmin, yönetmenliğini “Igby Goes Down”, “17 Yeniden” ve “Kardeşimden Sonra” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı Burr Steers üstlenmiştir. Senaryosu O. Russell David ve Burr Steers tarafından ele alınan Pride and Prejudice and Zombies, Seth Grahame- Smith’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanıp, bizlere servis edilmiştir. 2016 ABD yapımı komedi, romantik, aksiyon, gerilim ve korku türündeki Pride and Prejudice and Zombies, 19. yüzyılda İngiltere’de farklı sosyal sınıflardan oluşan kişilerin, ölümsüz zombiler ile yaptığı savaş ele alınıyor. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de Aşk ve Gurur ve Zombiler adındaki filmin diğer kısımlarına değinelim.

Yapımcılık görevini Sean McKittrick, Marc Butan, Natalie Portman, Brian Oliver, Annette Savitch, Allison Shearmur ve Tyler Thompson’un üstlenmiş olduğu eserin, ritmik müziklerini ise Fernando Velazquez ele almıştır. Amerikalı yönetmen Burr Steers’ın 4. uzun metrajlı sinema filmi olan Aşk ve Gurur ve Zombiler’de şu isimler Lily James (Elizabeth Bennet), Matt Smith (Mr. Collins), Douglas Booth (Mr. Bingley), Jack Huston (Mr. Wickham), Charles Dance (Mr. Bennet), Hermione Corfield (Cassandra Featherstone) ve Lena Heady rol almıştır.

IMDb’si, süresi ve bütçesi şu an belirsiz olan Pride and Prejudice and Zombies adlı film ile ilgili daha farklı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle