Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Attack Of The Lederhosenzombies – Alpine Zombie Project 2016 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

398 views

Attack Of The Lederhosenzombies – Alpine Zombie Project 2016 İzle

2016 Avusturya yapımı olan Attack Of The Lederhosenzombies hd izle adlı filmin, yönetmenliğini Avusturyalı genç sinemacı Dominik Hartel üstlenmiştir. Senaryosu Armin Prediger ve Dominik Hartel ikilisi tarafından ele alınan Alpine Zombie Project, Alp Dağları eteklerinde snowboard yapan bir grup gencin, başından geçen olayları ele almaktadır.

IMDb’si 6,8 olan Attack Of The Lederhosenzonbies adlı film, birçok etkinlikte boy gösterip 2 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 2.7 milyon €uro olan Attack Of The Lederhosenzombies adlı filmin, yapımcılık görevini Markus Fischer üstlenmiş, müziklerini ise Paul Gallister ele alıp icra etmiştir. 1 saat 18 dakika süresi olan komedi ve korku türündeki Attack Of The Lederhosenzombies adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Gabriela Marcinkova (Branka), Laurie Calvert Steve), Patricia Aulitzky (Hilde), Karl Fischer (Franz), Margarete Tiesel (Rita), Oscar Dyekjær Giese (Josh) ve Julia Stipsits (Snowshoe Girl) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle