Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ayı Teddy 2 Türkçe HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.698 views

Ayı Teddy 2 Türkçe HD İzle

İlki Amerikalı sinemacı Seth MacFarlane tarafından yönetilen ve ana karaktere sesiyle can verilen Ayı Teddy, yine aynı isim tarafından ele alınıp bizlere sunulmuştur. Abimizin eline ve koluna sağlık deyip, şimdi de detaylara değinelim. Senaryosu Alec Sulkin, Seth MacFarlane ve Wellesley Wild üçlüsü tarafından kaleme Ted 2, kendi ayakları üzerinde durup, güzel bir evlilik yapan ve çocuk sahibi olmak isteyen şirin ayıcık Ted’in eğlenceli anları konu edinip, bizlere sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla uzatmadan, şimdi de bu eserin dşğer detaylarına değinelim.

Bütçesi 68 milyon dolar olan Ted 2, 26 Haziran’dan bu yana gişede yaklaşık 65 milyon dolar gelir edip, şimdiden yapımcıları olan Jason Clark, John Jacobs, Seth MacFarlane ve Scott Stuber’i sevindirmeye başlamıştır. 2015 ABD yapımı olan komedi türündeki eserin, keyifli müziklerini ise Walter Murphy ele almıştır. IMDb puanı 7,1 olan Ted 2 isimli film, ülkemizde ise 10 Temmuz 2015’te Ayı Teddy 2 adıyla vizyona girecektir. 1 saat 55 dakika süresi olan bub yapımda, şu isimler Mark Wahlberg (John), Seth MacFarlane (Ted / Voice), Amanda Seyfried (Samantha), Jessica Barth (Tami-Lynn), Giovanni Ribisi (Donny), Morgan Freeman (Patrick Meighan) ve Sam J. Jones (Sam Jones) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle