Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ay’ın Sesi – La Voce Della Luna – The Voice Of The Moon 1990 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

746 views

Ay’ın Sesi – La Voce Della Luna – The Voice Of The Moon 1990 İzle

Başrollerini Roberto Benigni ve Paolo Villaggio’nun paylaşmış olduğu Ay’ın Sesi adlı filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar”, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Tatlı Hayat”, “Sekiz Buçuk”, “Satyricon”, “Roma’da Aşk Başka”, “Amarcord”, “Kazanova”, “Orkestra Provası”, “Kadınlar Kenti”, “Ve Gemi Gidiyor”, “Ginger ve Fred” ve “Intervista” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Ermanno Cavazzoni, Federico Fellini ve Tullio Pinelli üçlüsü tarafından ele alınan La Voce Della Luna, Ermanno Cavazzoni’nin ‘IlDei Lunatici Poema’ adlı romanından uyarlanmıştır. 2 saat 2 dakika süresi olan komedi ve dram türündeki The Voice Of The Moon adlı film, ay ışığına oldukça takıntılı olan Ivo Salvini adlı adamın, yaşadıklarını ele almaktadır.

1990 İtalya ve Fransa ortak yapımı olan La Voce Della Luna adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp 4 değerli ödüle layık görülmüştür. Yapımcılık görevini Mario Cecchi Gori ve Vittorio Cecchi Gori ikilisinin üstlenmiş olduğu Ay’ın Sesi adlı filmin, müziklerini ise Nicola Piovani ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,5 olan La Voce Della Luna adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Roberto Benigni (Ivo Salvini”, “Paolo Villaggio (Gonnella), Nadia Ottaviani (Aldina), Marisa Tomasi (Marisa), Angelo Orlando (Nestore), Sim (Flute player) ve Syusy Blady (Susy) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle