Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Aynanın İçinden – Sasom En Spegel – Through A Glass Darkly 1961 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

861 views

Aynanın İçinden – Sasom En Spegel – Through A Glass Darkly 1961 İzle
480p

Dünya prömiyerini 1962 Berlin Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Aynanın İçinden izle adlı kült film, birkaç ay akıl hastanesinde yattıktan sonra, tekrardan eski günlerine dönmek isteyen Karin adlı genç kadının, trajik öyküsünü ele almaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle