Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ayrı Dünyalar-Zwischen Welten Alt Yazılı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.372 views

Ayrı Dünyalar-Zwischen Welten Alt Yazılı İzle

Avusturya’lı güzel oyuncu ve yönetmen Feo Aladağ’ın ödüllü ilk filmi Die Fremde / Yabancı’nın ardından, gerçek olaylardan esinlenerek çektiği Ayrı Dünyalar Türkçe dublaj izle, dünya prömiyerini 2014 Berlin Film Festivalin’de yapmış olup ayrıca Altın Ayı Ödülü içinde yarımıtır. Fakat bıu değerli ödülü alamamış olmasına rağmen, katılmış olduğu Sao Paulo Uluslararası Film Festivali’nden Uluslararası Jüri Ödülü’nü elde etmiştir. Viyana doğumlu genç ve güzel sinemacı Feo Aladağ ayrıca yanına Matthias Kock ve Judith Kaufmann’ı alıp senaryo yazımını kaleme almıştır. Dram türünde olan Zwischen Welten isimli filmin konusu şöyle gelişmektedir. Alman askeri Jesper, kardeşini orada kaybetmiş olmasına rağmen zorlu bir görevi kabul ederek Afganistan’a gider. Jesper’ın görevi ise bir karakol koyunu Taliban’ın etkisinden korumaktır. Yanına genç ve deneyimsiz bir tercüman alıp, oldukça zor badireler atlatacaktır. Bu özet faslından sonra, birazda Zwischen Welten’in diğer kısımlarına değinelim. Yapımcılığınıda Feo Aladağ’ın üstlenmiş olduğu bu dokunaklı filmin müziklerini ise Karim Sebastian Elias ve Jan A.P. Kaczmarek ikilisi ele alıp bestelemiştir. 1 saat 38 dakika süresi olan Ayrı Dünyalar adlı eserin, IMDb puanı ise 6,2’dir. Genç ve başarılı yönetmen ablamızın oyuncu seçimleri şu isimler Ronald Zehrfeld (Jesper), Mohsin Ahmady (Tarık), Saida Barmaki (Nala), Salam Yousefzai (Harron), Burghart KlauBner (Oberst Haar) ve Felix Kramer (Oli) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle