Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Azap 2015 Gerilim Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.743 views

Azap 2015 Gerilim Filmi İzle

Ülkemizde vizyona 11 Aralık 2015’te girecek olan Azap izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kacargil ikilisi olmuştur. Korku ve gerilim türündeki Azap adlı eser, küçük bir kasabaya yeni atanan genç bir öğretmenin yapmış olduğu fedakarlıklar ve süre ilerledikçe kabusa dönüşen yeni yaşamı konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeden şimdi de diğer püf noktalara değinelim.

Yapımcılık görevini Selim Ünel’in üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Saki Çimen ele alıp bestelemiştir. Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kacargil ikilisinin oyuncu seçimleri şu isimler İrem Deniz, Ayşe Selen, Dilşah Demir, Sonya Dicle Akbaş, Ayşın Yeşim Çapanoğlu, Tuğçe Aydın, Çağatay Keçeci, Macit Çevikalp ve Oktay Akyörük olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle