Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Baba 3 The Godfather 1990 İndirmeden İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.073 views

Baba 3 The Godfather 1990 İndirmeden İzle
720p

Al Pacino, Diane Keaton ve Andy Garcia’nın baş rollerini paylaştığı 1990 Amerikan yapımı serinin üçüncü ve sonuncusu olan Baba 3 Türkçe dublaj izle filmi ile tekrardan karşınızdayız. Mario Puzo’nun film ile aynı adı taşıyan romanından uyarlanarak Mario Puzo ve Francis Ford Coppola tarafından senaryosu yazılmış olan orijinal adı The Godfather: Part III filminin yönetmen koltuğunda oscar ödüllü Amerikalı sinemacı Francis Ford Coppola oturmaktadır.

Francis Ford Coppola’nın yapımcılığını üstlenmiş olduğu Baba 3 filmi full izle, 1991 Oscar Ödülleri Töreninde 7 dalda adaylığı ve katılmış olduğu çeşitli festivallerinde toplamda 4 ödül ve 19 adaylık elde etmiştir. 54.000.000 dolarlık bütçe ile çekilmiş Baba 3 filminin konusu ise, atmış yaşına gelmiş olan Michael Corleone (Al Pacino), babalığı devretmek için bir varis aramaya koyulur. Ailesini kirli işlerden sıyırıp yasal iş yapan bir aile haline getirmek isteyen Michael Corleone, dindar kılığına bürünerek Vatikan’ın sahibi olduğu bir şirkete ortak olmak için Vatikan’a gider.

Kardinal Labirtoni’ye ortaklık için 600.000.000 dolar rüşvet verir. Vatikan’ın aldıkları bu paranın üzerine yatmaları, Michael Corleone liderliğindeki Corleone ailesini tekrardan savaşa doğru sürükler. Michael Corleone kızına aşık olan yeğeni Vincent Mancini (Andy Garcia)’yi kızının peşini bırakma şartı ile kendi konumuna getirir. Oğlu Anthony Vito Corleone (Franc D’Ambrosio)’nin opera gecesi bitiminde Michael Corleone ve kızı Mary Corleone (Sofia Coppola) kiralık katiller tarafından vurulur. Kurşun Michael Corleone’nin omuzuna isabet eder ama kızı Mary Corleone oracıkta ölüverir. Michael Corleone Sicilya’daki evine geri döner ve oturduğu sandalyeden düşerek hayata gözlerini kapatır.

9,1 IMDb puanına sahip olan suş ve dram türündeki Baba 2 filminin oyuncu kadrosunda Al Pacino (Michael Corleone), Diane Keaton (Kay Adams Michelson), Talia Shire (Connie Corleone Rizzi), Andy Garcia (Vincent Mancini), Eli Wallach (Don Altobello) ve Sofia Coppola (Mary Corleone) yer almaktadır. 22 Mart 1991 tarihinde ülkemizde gösterime girmiş olan 2 saat 42 dakikalık Baba 3 filmini siz sinema severlerin beğenisine sunmaktayız.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle