Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Babai – Father – Babam İzle (2015)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.256 views

Babai – Father – Babam İzle (2015)
720p

Sırp asıllı genç sinemacı Visar Morina’nın senaryosunu yazıp yönetmiş olduğu Babai izle adlı film, dünya prömiyerini 2015 Münif Uluslararası Film Festivali’nde yapmış ve ayrıca 4 değerli ödül elde ederek ayrılmıştır. Genç yönetmen Visar Morina’nın ilk uzun metrajlı sinema filimi olan Father, Münih dışında birçok etkinlikte yer alarak ödül sayısını toplamda 6’ya yükseltmiştir.

2015 Almanya, Makedonya, Kosova ve Fransa ortak yapımı olan Babai, Kosova savaşı öncesi geçimlerini sigara satarak sağlayan bir babayla oğlunun dokunaklı yaşam hikayesini konu edinmektedir.

Bütçesi yaklaşık 2 milyon €uro olan Babam adlı filmin, yapımcılık görevini Nicole Gerhards üstlenmiştir. Müziklerini Benedikt Schiefer’ın ele alıp bestelemiş olduğu Babam adlı eserin, IMDb puanı ise 7,0’dır. 1 saat 44 dakika süresi olan dram türündeki Babai adlı filmde şu isimler Val Maloku (Nori), Astrit Kabashi (Gezim), Adriana Matoshi (Valentina), Enver Petrovci (Adem) ve Xhevdet Jashari (Bedri) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle