Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Back In Time Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.293 views

Back In Time Türkçe Dublaj İzle

2015 ABD, Kanada ve İngiltere ortak yapımı olan Back In Time izle adlı belgesel eser, yaklaşık 30 yıl önce çekilen ve oldukça ilgi gören ‘Geleceğe Dönüş’ serisinin, yapım öncesini ve sonrasını ele almaktadır.

1 saat 35 dakika süresi olan tarih, aile ve belgesel türündeki Back In Time adlı eserin, yönetmenliğini Jason Aron üstlenmiştir. Bütçesi 190 bin dolar olan eserin, yapımcılık görevini Lee Leshen üstlenmiş, müziklerini ise Allen Calmes Ve G.C. Johnson ikilisi ele almıştır. IMDb’si 6,3 olan Back In Time adlı gelgeselde şu isimler Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Steven Spielberg, Lea Thompson, Robert Zemeckis, Claudia Wells, Dan Harmon, James Tolkan, Adam F. Goldberg, Jeffrey Weissman, Bob Gale, Huey Lewis, Alan Silvestri, Dean Cundey ve Donald Fullilove yer alıp, o dönem yaşananları bizlere aktarmaya çalışmışlardır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle