Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Back To The Jurassic 2015 Türkçe İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.170 views

Back To The Jurassic 2015 Türkçe İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2015 Güney Kore yapımı olan Back To The Jurassic adlı animasyon eseri beğeninize sunmaktayız. 1 saat 26 dakika süresi olan Back To The Jurassic, yanlışlıkla bir zaman makinesiyle 65 milyon yıl öncesine giden, Ernie, Julia ve Max’ın yaşadığı eğlenceli anlar konu edinip bizlere sunuluyor. IMDb puanı 5,8 olan Back To The Jurassic adlı eserde, şu isimler Melannie Griffith (Tyra), Jane Lynch (Sue), William Baldwin (Sarco), Stephen Baldwin (Surly), Rob Schneider (Dodger), Pamela Adlon (Ernie) ve Fred Tatasciore (Dr. Santiago) sesleri ile bu yapıma, renk katmışlardır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri