Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Bagger Vance Efsanesi – The Legend Of Bagger Vance 2000 İzleIMDB:

Yorum yapılmamış

707 views

Bagger Vance Efsanesi – The Legend Of Bagger Vance 2000 İzle

Başrollerinde Matt Damon, Charlize Theron ve Will Smith’in oynamış olduğu Bagger Vance Efsanesi hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Sıradan İnsanlar-Büyük Ceza”, “The Milagro Beanfield War”, “Bizi Ayıran Nehir”, “Şike”, “Atlara Fısıldayan Adam”, “Arslanı Kuzulara”, “Suikast” ve “Geçmişin Sırları” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta aktör Robert Redford üstlenmiştir. Senaryosu Jeremy Leven tarafından ele alınan The Legend Of Bagger Vance, Steven Pressfield’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 2 saat 6 dakika süresi olan dram, fantastik ve spor türündeki Bagger Vance Efsanesi adlı film, Birinci Dünya Savaşı sonrası, doğup büyüdüğü topraklara geçte olsa bir şekilde geri dönen Rannulph Junuh adlı golfçünün, yaşadıklarını konu edinmektedir.

2000 ABD yapımı olan The Legend Of Bagger Vance adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip toplamda 2 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 80 milyon dolar olan Bagger Vance Efsanesi adlı filmin, yapımcılık görevini Jake Eberts, Michael Nozik ve Robert Redford üstlenmiş, müziklerini ise Rachel Portman ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,7 olan Bagger Vance Efsanesi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Matt Damon (Rannulph Junuh), Charlize Theron (Adele Invergordon), Will Smith (Bagger Vance), Bruce McGill (Walter Hagen), Joel Gretsch (Bobby Jones), J. Michael Moncrief (Hardy Greaves) ve Peter Gerety (Neskaloosa) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle